Ostukorv

0 korvis   -  Kokku : 0,00 €
Teie ostukorv on hetkel tühi!

TELEFONID JA LISAD

HOOLDUSTÖÖDE HINNAKIRI (sisaldab 22% km)

NB! Töödele ja vahetatud detailidele on garantii 6 kuud. Me ei võta raha töö eest, mida me ei ole korda teinud (enamus konkureerivates firmades võetakse raha ka tööde eest, kui telefoni ei ole korda tehtud) 

  • Andmete kopeerimine: 10.90€-39.90€
  • Tarkvara vahetamine ja uuendamine 25.90€-39.90€
  • Varuosa paigaldus Telepointist ostetud detailiga: 0€
  • Varuosa vahetus mujalt soetatud detailiga: 39.90€-59.90€
  • Veekahjustuse likvideerimine: 39.90-49.90€
  • Keemiline puhastus seadmele (kuular, laadimispesa jne.): 39€

*Muud hooldustööde hinnad küsi esindusest, hinnad ei sisalda varuosa

HOOLDUSTÖÖDE EESKIRJAD

1. Tasulise remondi aeg sõltub igast telefonist eraldi, üldjuhul 30 minutit kuni 5 tööpäeva, keerulisematel juhtudel võimalik ka pikem aeg (nt detaili tellimine võtab kaua aega).

2. Garantiiremondi aeg sõltub volitatud hoolduskeskuse järjekordadest + transpordile kuluv aeg. Meie ei saa selle kulgu kiirendada.

3. Garantii kaotab kehtivuse, kui kaup on saanud niiskust, põrutada, tarkvara on mitteametlik või seda on hooldatud/remonditud väljaspool Telepointi hooldust.

4. Kui klient ei ole 6 kuud peale remondi valmimist seadmele järele tulnud (välja arvatud garantiiline), kuulub see remonditööde kulude katteks Telepointile.

5. Meie ei vastuta remonti toodud telefonidel juurde tekkivate vigade eest, kuna eelnev vigastus/kahjustus võib suure tõenäosusega edasi areneda.

6. Tasulisse remonti toodud telefone käsitleme mitte garantii alla käivate telefonidena, kuna tihti tuleb telefoni avada ja garantii võib sellega seoses katkeda. Telefoni avamisega kaob ka tehasepoolne niiskus- ja vedelikukindlus.

7. Kui garantiisse toodud telefonil tuvastatakse garantii alla mittekäiv vigastus, tuleb kliendil kulude katteks tasuda käsitlustasu 16€ (alates 6 kuu möödumisel ostuhetkest).

8. Garantii kehtib ainult ostutšeki/arve või hooldutööde saatelehe alusel. Hooldustööde arvetel on IMEI kood, mis peab garantiisse tuues klappima remonti toodud telefoni omaga.

9. Meie ei vastuta remondi käigus telefonis olevate andmete kadumise eest, palume need eelnevalt salvestada või küsida võimalusel tasulist kopeerimisteenust, kui telefoni seisukord seda võimaldab.

10. Klienditeenindaja arvamus hooldustööde hinnast on üldjuhul hinnanguline, kuna lõplikku tööde raskusastet on raske ilma täpsemalt seadet lahti võtmata ja tööd tegemata öelda.

11. Tasulisele hooldustööle on garantii 6 kuud.

12. Ostutšekist/arvest loobumine kliendi poolt ei kohusta meid väljastama hiljem arve koopiat.